HAKKIMIZDA

Tam kapsamlı çözümleme, yönlendirme, planlama, hedefe odaklı organizasyon

Ticareti planlanan ürünün tanımlanması, tarife sınıflandırılması, mevzuat tespiti ve bu mevzuata bağlı dokümantasyonun edinilmesi, işin planlanması ve iktisadi zaman kullanımı ile işlemin sonuçlandırılması.

Her aşamada danışma

İşlem öncesi, esnası ve sonrasında danışma hizmeti ayrıca kanuni sürelerin sonuna kadar geriye dönük arşiv ve takip sistemi, talebe göre online anında takip sistemi anlık bilgi akışı

Ahlaki ve hukuki ilkelere bağlılık

İşlemlerin günü kurtaracak sekilde değil ileriye dönük olası problem hesaplamaları da yapılmak sureti ile yapılması ve müsterilerin gümrük idare ve çalışanlarına pozitif tanıtılması, tabi olunan tüm kanun ve tebliğlerin incelenerek cezai sonuçların önlenmesi.

Sürat ve sorumluluk

Müşterilerin işlemlerinin taahhüt edilen sürelerin altında tamamlanması, eşyaların gerekli belgelere haiz araçlar ile sigorta güvenceleri ile hasarsız sevki ve varış noktasına kadar takibi.

Tecrübe, deneyim ve mükemmel sicil

25 yıla yakın bir süre ile yapılan salt gümrükçülük hizmeti Her düzeyde konusunda uzman ve deneyimli kadro

7x24 Destek

En ust duzeye kadar gunun 24 saati iletişim sağlanabilme ve gerekli bilgileri edinme imkanı.Talebe ve hacme göre yerinde destek hizmeti.

Çözüm üretme

Mevcut işleyişleri analiz etme ve sorunlari tespit ettikten sonra ileriye dönük iş ve çözüm ortaklarını tespit etmek, kar maksimizasyonu hedefli ileriye dönük anlaşmalar yaparak bu trafikleri hukuki güvenceler altına almak.

Teknik donanım

Merkezden yönetilen ve dış ofisler ve Ankara ile sürekli iletişim halinde olan son teknoloji eseri donanım ve bilgi işlem ağı, Ulukom ile online belge onayi, kesintisiz yüksek bantlı internet ve şahsi mail server ile kesintisiz data alışverişi imkanı.

Meslek aşkı ve güleryüz

Çekirdekten yetişmiş ve konuları ile ilgili diğer ek eğitim ve seminerleri almış çoğu üniversite mezunu deneyimli kadro ve yine çoğu yüksek okul gümrük bölümü mezunu operasyonel kadro ile mesleğin etik ve kurallarını benimsemiş güleryüzlü çalışan ve yönetim kadrosu.

Esneklik ve çeşitlilik

Hali hazırda , otomasyon, mobilya, elektronik, bilgisayar, tekstil ve daha benzeri alanlarda sektörün öncüsü firmalara hizmet vermekle birlikte yeni operasyon süreçlerine adaptasyon ve iş çözümlemesinin minimum zaman ve iş gücü ile hayata geçirilmesi.

Danışma

Sürekli geliştirme ve takip ile elde edilen dış ticaret verilerinin konusunda uzman A Karneli gümrük müşavirlerimizce yorumlanarak tam ve eksiksiz mevzuat ve dış ticaret danışmanlığı verilmesi

İşlem hacmi

Yıllık işlem hacminin minimum 4.500 adet ıhracat 5.500 adet ithalat beyannamesine çıkartılması